شنبه ٢ تیر ١٣٩٧
سومین جشنواره زیست‌ فناوری از 31 اردیبهشت ماه 1394 برگزار می‌شود
سومین جشنواره زیست‌ فناوری از 31 اردیبهشت ماه 1394 برگزار می‌شود
دبیر اجرایی سومین جشنواره زیست فناوری از برگزاری سومین جشنواره زیست فناوری کشور اردیبهشت ماه سال آینده به همت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد. این جشنواره 31 اردیبهشت ماه سال آینده کار خود را آغاز می‌کند و تا دوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
منبع خبری: خبرگزاری ایسناتاریخ: ١٣٩٣/١٢/١١

متن کامل

دبیر اجرایی سومین جشنواره زیست فناوری از برگزاری سومین جشنواره زیست فناوری کشور اردیبهشت ماه سال آینده به همت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر سیروس زینلی درباره جزئیات برگزاری این جشنواره اظهار کرد: سومین جشنواره زیست فناوری به همت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 31 اردیبهشت ماه سال آینده کار خود را آغاز می‌کند و تا دوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این جشنواره در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران سالن خلیج فارس با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز به کار خواهد کرد.

دبیر اجرایی سومین جشنواره زیست فناوری، درباره اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد: در جشنواره زیست فناوری از متخصصین خارجی نیز دعوت می کنیم که حضور آنها فرصتی است برای توسعه همکاری های دوجانبه فنی و صنعتی و زمینه‌سازی برای تولید و صادرات محصولات ایرانی.

زینلی همچنین بیان کرد: توجه ویژه به کسب اعتبار تجاری (برندسازی) برای محصولات ایرانی زیست‌فناوری (کالا و خدمات) و امکان بهره‌مندی شرکت‌کنندگان از حمایت‌های آتی ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی به اسامی کشورهای دعوت شده به جشنواره اشاره کرد و گفت: متخصصین و شرکت های دانش بنیانی از کشورهای مصر، عربستان، امارات، عراق، سوریه، روسیه و پاکستان برای شرکت در جشنواره دعوت شده اند ولی کشورهای اصلی و هدف ما برای شرکت در جشنواره هند و چین هستند که تلاش می کنیم با انجام رایزنی، زمینه حضور این دو کشور را جشنواره مهیا کنیم.

دبیر اجرایی سومین جشنواره زیست فناوری در ادامه تصریح کرد: متخصصان داخلی نیز دعوت می شوند تا هم از دستاوردهای دیگر کشورها بهره بگیرند و هم توانمندی های خود را در جشنواره در معرض دید قرار دهند.

زینلی گفت: برخی شرکت‌هایی توانمندی در کشور داریم که به دلیل عدم وجود امکانات مناسب نمی توانند محصولات و توانایی‌های خود را بروز دهند که امیدوار هستیم با شرکت در این جشنواره بتوانند خود را تبلیغ کنند.

دکتر زینلی با اشاره به اینکه ثبت نام برای حضور در جشنواره همچنان ادامه دارد، گفت: متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند به آدرس www.iranbiotechdc.ir مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رویداد و رزرو غرفه ثبت نام کنند.


فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.