شنبه ٢ تیر ١٣٩٧
15 اسفند، آخرین مهلت ارسال مقالات به نخستین همایش بین المللی بیوتکنولوژی ایران
15 اسفند، آخرین مهلت ارسال مقالات به نخستین همایش بین المللی بیوتکنولوژی ایران
مهلت ارسال مقالات به نخستین همایش بین المللی و نهمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران تا 15 اسفند 1393 تمدید شد...
منبع خبری: خبرگزاری ایسناتاریخ: ١٣٩٣/١٢/١١

متن کامل
با تصویب کمیته علمی همایش، مهلت ارسال مقالات به نخستین همایش بین المللی و نهمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران تا 15 اسفند 1393 تمدید شد.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، کمیته علمی همایش در عین حال تاکید کرده که این مهلت به هیج وجه مجدداً تمدید نمی شود.

 

نخستین همایش بین المللی و نهمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران به منظور دستیابی به اهداف سند چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقشه جامع علمی کشور در جهت توسعه علم و فناوری کشور از سوم تا پنجم خرداد ماه 1394 توسط توسط انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران در محل سالن همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

 

در حاشیه این همایش، جشنواره زیست فناوری IranBiotech 2015 هم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. حضور پر تعداد دانشمندان دعوت شده از خارج از کشور از شاخصه های همایش سال 94 اعلام شده است.

 

همچنین دبیرخانه اجرایی اولین همایش بین المللی و نهمین همایش ملی بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد تا در طول برگزاری این همایش، نمایشگاهی را برای عرضه محصولات شرکت های فعال در حوزه های مرتبط با بیوتکنولوژی برگزار کند. با توجه به بازتاب گسترده علمی و رسانه ای این همایش در سطح ملی و همچنین حضور شرکت کنندگان خارجی از کشورهای منطقه و مدعوان تراز اول بین المللی در همایش، فرصت مناسبی برای عرضه محصولات شرکت های تامین کننده مواد و تجهیزات کشور در نمایشگاه جانبی فراهم می باشد.

 

شرکت های علاقمند به حضور در این نمایشگاه جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه واگذاری غرفه ها می توانند از طریق پست الکترونیک biotechcongress@gmail.com و یا شماره تلفن های 02144787446 و 09357744610 با دبیرخانه همایش تماس بگیرند. عقد قرار داد تا قبل از سال 94 شامل تخفیف در تعرفه واگذاری غرفه ها خواهد شد.

 

اطلاعات تکمیلی در خصوص این همایش در نشانی www.biotechcongress.ir در دسترس است.


فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.